Bizimle hemen iletişime geçmek için tıklatın.

Antibakteriyel Grubu

Antibakteriyel Mendil
(Alcohol Swap)

Alkollü antibakteriyel mendiller özellikle ellerin test edilen bakterilere karşı etkin olarak korunmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.*
Bakterilerin %99.9'unu yok eder.

Kova Mendil
(Alkollü / Parfümlü)

Kova mendili dilerseniz hoş parfüm kokulu dilersenizde alkollü olarak sipariş verebilirsiniz. Alkolümüzün içeriği %70 İzopropildir.

Antibakteriyel Jel

Antibakteriyel Jel

Virüslere karşı %99'a varan etkisiyle ön plana çıkan antibakteriyel jeller şimdi özel logo baskılı ve hızlı teslimat ile..

Islak Mendil

Firmanıza özel baskılı hijyenik ıslak mendiller. İstediğiniz ölçüde minimum adet sınırı dahilinde ve renk sınırı olmaksızın ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Gözlük Temizleme Mendili

Gözlük temizleme mendili, içerdiği solüsyon sayesinde gözlüğünüzün camlarını pırıl pırıl yapacak ve sizlere ihtiyacınız olan görüntüyü sunmaya yardımcı olacaktır.

Kolonyalı Mendil

Standart baskılı kolonyalı mendil. Türkiye, afiyet olsun, kız kulesi, istanbul manzarası baskılı mendil ihtiyaçlarınız adet sınırı olmaksızın karşılanır.

Makyaj Çıkarıcı Mendil

Bir sürü kimyasal ve pamuğa gerek kalmadan tek mendil ile zahmetsiz temizlik.

Buz Jeli

Buz Jeli

Uzun süre erimeden sporda, piknikte, soğuk zincir ve jel kompreste yanınızda.

Sıcak - Soğuk Rulo Havlu

ALM Hızlı Tüketim Grubu olarak ürettiğimiz tek kullanımlık havlularımızı kışın sıcak yazın ise soğuk sunarak müşterilerinizin gönlünde yer edinebilirsiniz.

Haşere Kovucu Mendil

Haşere Kovucu Mendil

Sivrisinek, bit, kene gibi haşerelerden sizi koruyacak parabensiz mendil.